رمضانعلی رازقی

۵۰ درصد جامعه ایثارگران شیروان واکسن کرونا دریافت کردند

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثاگران شیروان گفت: تاکنون ۸۰۰ ایثارگر این شهرستان خراسان شمالی معادل ۵۰ درصد آن ها واکسن کرونا دریافت کرده اند که این میزان در روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

رمضانعلی رازقی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این تعداد شامل آزادگان، جانبازان و ایثارگران پنج درصد به بالا است که علاوه بر این، واکسیناسیون خانواده شهدا، همسران و فرزندان آنان در دست انجام است.

وی خاطرنشان کرد: این شهرستان دارای هزار و ۵۰۰ جانباز، ۲۷۰ والدین، ۱۵۰ همسر شهید، ۴۰۰ فرزند شهید و ۶۳۷ شهید سرافراز نظام جمهوری ایران است.

رازقی اضافه کرد: جامعه ایثارگر اعم از مادران، فرزندان و همسران شهدا و آزادگان نیز سختی‌ها و مشکلات زیادی را متحمل شده‌اند و سهم بسیار مهمی در فداکاری‌ها و ایثارگری‌های عزیزان خود دارند.

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثاگران شیروان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اضافه کرد: در این هفته برنامه های نظیر برگزاری مسابقات فرهنگی، قرآنی، مسابقات ورزشی دارت، فوتسال، کوه‌پیمایی، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و برگزاری یادواره شهدای محله برای این عزیزان در نظر گرفته شده است.

شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت در دوران دفاع مقدس ۶۳۷ شهید و هزار و ۵۰۰ جانباز تقدیم نظام اسلامی کرده است و ۱۰۴ نفر نیز آزاده دارد.

ادامه مطلب  آزمایشگاه تشخیصی مولکولی کووید ۱۹ اسفراین برتر کشوری شد