گزیده خطبه های نماز شهرستان های خراسان شمالی

تبيين دستاوردهاي هشت سال دفاع مقدس ملت ايران و مسائل روز، بخش عمده خطبه هاي ائمه جمعه در ديگر شهرهاي استان بود.

حجت‌الاسلام تکمیلی، امام جمعه شیروان  با انتقاد از تخلفات ساختمانی شهری، از دادستان، شورای شهر و شهرداری خواست تا با سازه‌های متخلف برخورد قانونی کنند و با تخریب سازه های غیرقانونی، مانع خلاف های بعدی شوند.

************

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه موقت اسفراین در آستانه اربعین حسینی گفت: اربعین حسینی، روز جاودانگی نهضت حسینی است و خون تازه‌ای برای مبارزه با مستکبران عالم و دست‌نشانده‌های آن‌ها در رگ‌های پیکره اسلام وارد می‌کند.

********

حجت الاسلام شریعتی نژاد امام جمعه آشخانه به تبیین روحیه جهادی مردم در کمک به جبهه ها در دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: این روح بزرگ صبر و استقامت در راه آرمان های انقلاب و اسلام، امروز به جبهه بزرگ مقاومت تسری یافته است.

**************

حجت الاسلام  نوروزی امام جمعه فاروج با اشاره به مصوبات سفر استاندار به این شهرستان گفت: خواست مردم این است که مصوبات به درستی و جدی پیگیری و اجرایی شود تا شاهد توسعه منطقه و  رفع محرومیت ها باشیم.

**********

حجت الاسلام موسوی خطیب جمعه جاجرم گفت: صدور انقلاب، اثبات مظلومیت خود و ستم دشمن، شناخت دوست و دشمن، شکستن ابهت مستکبران، عزت اسلام و مسلمین، درس خود باوری، تقویت صنایع نظامی، و تقویت حس وطن دوستی، از برکات هشت سال دفاع مقدس بود.

********

حجت الاسلام تاتاری امام جمعه گرمه با اشاره به تعبیر به قول رهبر معظم انقلاب درباره گنج های جنگ تحمیلی گفت: ما می‌توانیم، شعاری است که از جنگ آموختیم و بخش عمده‌ای از پیشرفت‌های امروز ما ریشه در دوران دفاع مقدس دارد.

*********

حجت الاسلام نادعلیزاده خطیب جمعه شهر راز با قدردانی از اقدام مجلس برای تسهیل در صدور مجوز کسب و کار، خواستار توجه جدی مسئولان برای احداث بند آب کشاورزی در شهر راز و ایجاد بازارچه مرزی برای پیشرفت شهرستان راز و جرگلان شد.

ادامه مطلب  جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن در بجنورد برگزار می‌شود