مجید الهی راد

کمک ۱۰۰ میلیارد تومانی مردم نوع‌دوست خراسان شمالی به نیازمندان کمیته امداد خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از کمک ۱۰۰ میلیارد تومانی مردم سخاوتمند استان خراسان شمالی به این نهاد در پنج ماه نخست سال جاری خبر داد.

مجید الهی راد بابیان اینکه این کمک‌ها در سرفصل‌های مختلف کمیته امداد ازجمله طرح اکرام ایتام، صدقات، زکات و … پرداخت‌شده است، افزود: بیشترین کمک‌های جمع‌آوری‌شده در قالب طرح‌های اطعام، ایتام و محسنین، زکات و صدقات بوده است.
وی تأکید کرد: کمک‌های پرداختی مردم در سرفصل‌های مختلف شامل خدمات معیشتی، درمانی، فرهنگی، ازدواج، مسکن، اکرام ایتام، اشتغال و… برای مددجویان تحت حمایت و نیازمندان هزینه می‌شود.
وی ضمن تقدیر از حسن نوع‌دوستی مردم استان، اظهار کرد: در سال جاری به‌رغم افزایش شیوع کرونا و گره خوردن آن با مشکلات اقتصادی کمک‌های مردمی به محرومان ۱۱۸ درصد افزایش‌یافته است.
وی افزود: طی پنج ماه نخست سال جاری پنج میلیارد تومان صدقه جمع‌آوری‌شده است و از محل طرح اکرام و محسنین ۲۱ میلیارد تومان، ۱۰ میلیارد تومان از محل زکات و ۶۴ میلیارد تومان از سایر طرح‌ها جمع‌آوری‌شده است.
وی در ادامه به نیاز ۱۲ هزار دانش‌آموز محروم تحت حمایت این نهاد در آستانه سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند برای تهیه تبلت و لوازم‌التحریر این دانش آموزان، کمک‌های خود را از طریق کد #۰۵۸*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۵۰۰۳۰۶۱۰ به دست این دانش آموزان برسانند.

ادامه مطلب  برنامه ریزی برای احداث 220 نیروگاه خورشیدی خانگی برای مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی