سرهنگ مسعود وحیدی

کشف ۲ کیلو مواد مخدر و دستگیری ۵ متهم در بجنورد

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از کشف 2 کیلو و 15 گرم تریاک و دستگیری 5 نفر متهم خبر داد و گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه حمل و انتقال مواد مخدر به صورت بلعی فعالیت می کنند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ مسعود وحیدی با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه حمل و انتقال مواد مخدر به صورت بلعی فعالیت می کنند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این افراد با استفاده از یک دستگاه اتوبوس مسافربری در حال انتقال مواد مخدر بودند، افزود: با هوشیاری ماموران پاسگاه انتظامی اسدلی، اتوبوس مورد نظر متوقف و مورد بازرسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد با بیان اینکه در این رابطه ۵ نفر از قاچاقچیان مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان مقدار ۲ کیلو و ۱۵ گرم تریاک را به صورت بلعی حمل می کردند که تمام این مواد توسط ماموران کشف و متهمان نیز بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ وحیدی با اشاره به اینکه پلیس با جدیت در مقابل سوداگران مرگ ایستاده و هرگز اجازه نخواهد داد تا مجرمان و خصوصا سوداگران مرگ به اهداف خود دست پیدا کنند و از مردم عزیز نیز همواره انتظار می رود در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ادامه مطلب  بجنورد به استقبال عید غدیر می‌رود