رمضان علی رازقی

پیگیری اشتغال ایثارگران از الویت های بنیاد است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان گفت: با توجه به اینکه مشکل بیکاری و اشتغال یکی از مشکلاتی است که همه خانواده‌ها با آن روبرو هستند و خانواده‌های ایثارگران ما هم از این قاعده مستثنی نیستند.

صبح امروز 28 شهریور 1400رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه‌ای با مدیر کاریابی ره پویان کار شیروان گفت: با توجه به اینکه یکی از چالش‌های مهم در جامعه هدف ما اشتغال است وما باید زمینه استفاده مطلوب از شرایط را در جهت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر داشته باشیم و تمام همت وتلاش خود را جهت اشتغال این عزیزان بکار بگیریم. رازقی گفت: حمایت‌های مسئولین از کارآفرینی و مشاغل خانگی باعث می‌شود تا خوداشتغالی در جامعه بیشتر رواج پیدا کند و افراد جویای کار می‌توانند بر اساس علایق خود مشغول بکار شوند و این امر می‌طلبد تا تسهیلات مناسب در اختیار این افراد قرار دهیم تا با آسودگی خاطر اشتغال‌زایی کنند.
در ادامه خانم سعیدی مدیر کاریابی وره پویان شیروان نیز گفت: فارغ‌التحصیلان دانشگاهی می‌توانند با ثبت‌نام درسایت از فرصت‌های اشتغال استفاده کنند همچنین با آموزش مهارت‌هایی مثل خیاطی می‌توانند در مراکز تولیدی مشغول بکار شوند.

ادامه مطلب  برپایی میز خدمت ایثارگران در مصلای شیروان