طرح واکسیناسیون

واکسیناسیون کارکنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شیروان

واکسیناسیون کارکنان کادر و سرباز ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شیروان در محل مرکز واکسن سپاه شهرستان صورت به همت بسیج جامعه پزشکی استان پذیرفت.

واکسیناسیون کارکنان کادر و سرباز ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شیروان   در محل مرکز واکسن سپاه شهرستان صورت  به همت بسیج جامعه پزشکی استان پذیرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شیروان ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ، پزشکان و پرستاران را پاسداران خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس برشمرد.

سرهنگ پاسدار عباسعلی ریحانی در ادامه تزریق واکسن را وظیفه همگانی تمام افرادی که از طریق رسانه های جمعی فراخوان می شوند دانست و افزود کارکنان نیروهای مسلح نیز از این قانون مستثنا نبوده و به محض اعلام به مرکز جهت تزریق واکسن مراجعه نمودند.

وی در ادامه با اشاره به این موضوع که   زدن واکسن مصونیت کامل نمی آورد افزود طبق ابلاغی که صورت گرفته است، زدن ماسک جز البسه نظامی شده و همه باید این مسئله را رعایت کنند تا در اماکن نظامی کمتر شاهد شیوع کرونا باشیم.

سرهنگ ریحانی در پایان  با تاکید بر اینکه  آمار ابتلا به کرونا در مراکز نظامی قابل قیاس با جامعه نیست، خاطرنشان کرد: به محض اینکه یکی از سربازان مبتلا به کرونا شد، تمامی تدابیر لازم از جمله ویزیت و قرنطینه انجام می‌شود.

ادامه مطلب  اجرای طرح شهید سلیمانی در روستای کلاته نقی بجنورد