علی گودرزی

نظافت ۱۵ محله بجنورد در طرح جمعه های جهادی

سرپرست شهرداری بجنورد از نظافت ۱۵ محله بجنورد در طرح جمعه های جهادی طی شش هفته گذشته خبر داد.

علی گودرزی در گفت و گویی اظهار کرد: طرح جمعه های جهادی از دوم شهریور ماه با هدف نظافت محلات و ارائه خدمات شهری برای رفع بخشی از کمبودهای موجود انجام می شود.

وی افزود: در این طرح که روزهای جمعه هر هفته در محلات مختلف انجام می شود، نیروهای خدمات شهری و پاکبانان شهرداری به صورت داوطلبانه حضور دارند.

گودرزی با اشاره به اقداماتی که در این محلات انجام شده است، گفت: لایروبی کانال ها، نظافت و رفت و روب، شستشوی معابر، نظافت باکس های زباله و تخلیه آن، تسطیح اراضی خالصه، انتقال نخاله و ضایعات ساختمانی از جمله اقداماتی است که هر هفته در محلات بصورت گروهی ارائه می شود.

وی اظهار کرد: برهمین اساس تاکنون در منطقه یک، محلات جوادیه، رضوی، گلستان، شهرک گلستان، بوستان و فرهنگ و در منطقه دو نیز محلات صادقیه، شرق سپاه، سعدی، پژوهش، فردوسی، بلوار ولایت، رضوی، عارف بجنوردی، سید جمال، شهرک امام خمینی (ره) و تقاطع دانش آموز نظافت شدند.

اجرای ۳ بازگشایی ترافیکی در بجنورد

سرپرست شهرداری بجنورد همچنین گفت: سه مورد بازگشایی مهم ترافیکی که از جمله پرونده های طولانی مدت و بی نتیجه در شهرداری محسوب می شد نیز با جلب نظر و مشارکت ورثه این املاک، انجام شد.

وی بازگشایی تقاطع کوچه شهید حسن آبادی به ارزش یک میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان به مساحت ۲۸۰ مترمربع  با ۵۰ درصد ملک در طرح تعریض، بازگشایی تقاطع قیام به فردوسی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان  به مساحت ۲۵۰ مترمربع عقب نشینی، بازگشایی راستگرد خیابان جمهوری یک به مساحت ۱۴۱ مترمربع و ۱۰۰ درصد تعریض و تامین اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای توافق با مالک ملک در کوچه یقین را از اقدامات انجام شده اعلام کرد.

ادامه مطلب  بجنورد، فقط یک پاساژ عرضه کننده پوشاک مناسب بانوان دارد