ملت ایران الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان جهان هستند
ملت ایران الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان جهان هستند

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی گفت: ملت شریف ایران الگویی تمام عیار برای آزادی‌خواهان جهان هستند و با تمام قوا از دستاورد‌های انقلاب اسلامی پاسداری می‌کنند.

سرهنگ «احیامحمد امیری» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگاران از خراسان شمالی اظهار داشت: خرداد، یادآور ایام تلخی است که معمار کبیر انقلاب حضرت امام (ره) بعد از عمری مجاهدت و هدایت نهضتی بزرگ و جهان گستر که حاصل آن اضمحلال حکومت سرسپرده ستمشاهی و استقلال و سرافرازی ملت شریف ایران بود، به ملکوت اعلی پیوست و جهان اسلام را غرق عزا و ماتم کرد.

وی افزود: امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است، نام او پرچم این انقلاب، راه او راه این انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است و امروز می‌بینیم که ملت‌های دیگر، حتی ملت‌های غیرمسلمان، نسخه تعالیم انقلابی را مایه نجات خود دانسته و آزادی و عزت خویش را در آن پیدا می‌کنند.

امیری خاطرنشان کرد: امروز که پنجمین دهه از عمر پربرکت نظام جمهوری اسلامی ایران را پشت سر گذاشتیم، این نظام و انقلاب با وجود تمامی شیطنت‌ها و توطئه‌های داخلی و خارجی تحت فرماندهی رهبری فقیه و آگاه و شخصیتی بزرگ همچون حضرت امام خامنه‌ای عزیز فرماندهی معظم کل قوا، به مسیر افتخار آمیز خود ادامه می‌دهد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی ادامه داد: قطعا ملت شریف ایران که به حق الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان جهان هستند، با تمام قوا از دستاورد‌های بی نظیر این نظام مقدس پاسداری می‌کنند.

وی عنوان کرد: ۱۴ خرداد سالروز ارتحال امام راحل و قیام خونین ۱۵ خرداد، نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌شود و با پاری خدا و با پاسداری از آرمان‌های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا و تحت لوای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی پیش از پیش تلاش می‌کنیم.

  • منبع خبر : دفاع‌پرس