سید محمد پاکمهر

لزوم اقدامات فوری دولت در مناطق زلزله زده گرمه و جاجرم

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیکی فصل سرما، گفت: هیئت دولت باید هرچه سریع‌تر اقداماتی فوری برای ساخت منازل مردم زلزله زده گرمه و جاجرم انجام دهد.

سید محمد پاکمهر در گفتگویی با اشاره به گذشت ۴ ماه از وقوع زلزله در شهرستان‌های گرمه و جاجرم، اظهار کرد: کمتر از ۲ ماه تا رسیدن فصل سرما در مناطق زلزله زده باقی مانده لذا هیئت دولت باید اقدامات خود در این خصوص را تسریع ببخشد.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت باید با اقدامات جدی در مدت کوتاه باقی مانده ساخت منازل را به اتمام برساند.

وی با اشاره به وضعیت آب و هوایی گرمه و جاجرم، افزود: اگر ساخت خانه در این مدت به اتمام نرسد باید دولت فکری اساسی برای تأمین کانکس زلزله زدگان کند.

پاکمهر بیان داشت: با توجه به کمبود زمان، سعی شد از ظرفیت مجلس نیز برای تسریع این مسئله استفاده شود که با پیگیری‌های متعدد نایب رئیس مجلس از کم کاری دولت در ساخت منازل انتقاد کرده و قول پیگیری بیشتر داد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در انتها گفت: دولت گذشته در پرداخت تسهیلات به مردم زلزله زده خراسان شمالی تأخیر زیادی داشت لذا اکنون باید این روند به سرعت اصلاح شده و کم کاری‌ها جبران شود.

ادامه مطلب  رئیس جمهور برای کلنگ‌های بی‌ثمر در خراسان شمالی چاره اندیشی کند