هادی جودی

فعالیت باشگاه‌های ورزشی خراسان شمالی از سر گرفته شد

مسوول بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی گفت: فعالیت باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی که از نیمه دوم مرداد ماه امسال به علت اعمال محدودیت‌های کرونایی تعطیل شده بود از امروز (شنبه) با تغییر رنگ‌بندی در استان آغاز شد.

هادی جودی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با ایجاد شرایط جدید و براساس اعلام ستاد ملی کرونا همه باشگاه‌های ورزشی و سالن‌های بدنسازی می‌توانند فعالیت خود را با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حضور حداقلی ورزشکاران آغاز کنند.

وی افزود: در این میان رشته های برخوردی همانند کشتی و جودو و کاراته همچنان مجوز فعالیت ندارند.

جودی با بیان اینکه برگزاری هرگونه تجمع و رقابت های ورزشی منوط به اخذ مجوز از اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی است، گفت: پیش از این نیز فعالیت های ورزشی در ۲ شهرستان مانه و سملقان و رازوجرگلان که به وضعیت نارنجی کرونایی تغییر رنگ داده بودند، مجاز اعلام شده بود.

وی یادآور شد: این کمیته برنامه ریزی ویژه ای برای فعالیت ورزش های همگانی به منظور ایجاد نشاط اجتماعی عمومی در بوستان‌ها و پارک‌های استان صورت داده که این برنامه ها از هفته آتی با رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی آغاز خواهد شد.

براساس آخرین فهرست رنگ‌بندی کرونایی شهرها که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد، شهرستان‌های بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، فاروج، گرمه، جاجرم در وضعیت نارنجی (پرخطر) و رازوجرگلان نیز در وضعیت زرد قرار گرفت.

ادامه مطلب  فرصتی به نام پرورش اسب اصیل ترکمن