محمد وحیدی :

عدم توجه به ظرفیت مرزی خراسان شمالی “خسارت بزرگ” است

نماینده مردم ۵شهر خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از عدم توجه به ظرفیت مرزی و مراودات مرزی استان انتقاد کرد.

محمد وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگاران در  بجنورد  با اشاره به لزوم توجه به محرومیت‌ها و استعدادهای خراسان شمالی اظهار داشت: با توجه به پایین بودن شاخص‌های توسعه‌ای استان و اینکه خراسان شمالی دومین استان محروم کشور است، انتخاب استاندار ویژه برای این استان ضروری است.

وی در ادامه خواستار بهره مندی از نیروهای بومی، متخصص، متعهد، جوان، جهادی و انقلابی در بدنه اجرایی دولت در استان شد و افزود: توجه به نیروهای توانمند استان در مدیریت‌ها از جمله در انتصاب استاندار یک اولویت برای نمایندگان و نیروهای انقلابی و خدوم استان است.

وحیدی تاکید کرد: بهبود شرایط معیشتی مردم، رونق فعالیت‌های اقتصادی و کاهش بروکراسی اداری در سازمان‌های تابعه وزارت کشور در اولویت قرار گیرد.‌

نایب رییس فراکسیون راهبردی مجلس با اشاره به مرز مشترک خراسان شمالی با ترکمنستان افزود: مرز خراسان شمالی باید به یک فرصت توسعه ای در دولت انقلابی و مردمی تبدیل شود. عدم توجه به ظرفیت مرزی خراسان شمالی یک خسارت بزرگ است.

عضو کمیسسون آموزش مجلس با اشاره به استعدادهای گردشگری خراسان شمالی افزود: صنایع پایین دستی و توجه به حوزه آب، حوزه کشاورزی و بخش های وابسته و خدمات دهی به گردشگران و توریسم برای مانا شدن در سفر ها با هدف مقصد سفر بودن یک ضرورت است.

ادامه مطلب  ایران تمایلی به باقی ماندن در برجام به هر قیمتی ندارد