صدای خرد شدن استخوان‌های اسرائیل شنیده می‌شود / بازگشت به برجام فقط با حذف تمام تحریم‌ها اتفاق می‌افتد
صدای خرد شدن استخوان‌های اسرائیل شنیده می‌شود / بازگشت به برجام فقط با حذف تمام تحریم‌ها اتفاق می‌افتد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله سپاه گفت: مقاومت مردم ایران و صدور انقلاب باعث شکسته شدن هیمنه آمریکا و اسرائیل شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: ملت ایران ۴۲ سال پای ارزش‌های انقلاب ایستاده است و گام‌های بلندی را برداشته است.

وی افزود: مردم ایران در گام دوم انقلاب تا پای جان برای اعتلای کلمه اسلام ایستاده است و به زودی پرچم استقلال ملت فلسطین در بیت‌المقدس به اهتزار در می‌آید. به‌زودی به دست توانای مردم ایران، پرچم استکبار جهانی ساقط خواهد شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبیین اهداف انقلاب گفت: اعتلای دین مهم‌ترین و نخستین هدف بود. امام از سال ۴۰ برای حفظ اسلام قیام کردند. امام می‌خواست به داد اسلام برسد.

حجت‌الاسلام شیرازی تصریح کرد: دومین هدف امام و انقلاب، شکستن طاغوت بود و امام با تحقق این هدف، یک نظام اسلامی را شکل داد. ۴۲ سال ملت ایران یک نظام اسلامی را جایگزین نظام طاغوت کرد و تلاش دشمن برای شکست نظام اسلامی با حضور مردم شکست خورده است.

وی تصریح کرد: کوتاه کردن دست ابرقدرت‌های شرق و غرب از اهداف دیگر انقلاب اسلامی بود که با همت مردم و خون شهدا محقق شد.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله سپاه با اشاره با اهداف آمریکا برای تسلط بر مردم ایران، گفت: امروز هم هدف آمریکا بازگشت به برجام نیست بلکه می‌خواهد با برجام بر ایران اسلامی مسلط شود.

حجت‌الاسلام شیرازی افزود: مردم ۴۲ است بر امور کشور از طریق مردم‌سالاری دینی حاکم هستند. امام از ابتدا با برخی انتخاب‌ها مخالف بودند اما رای مردم را تنفیذ کردند. این آزادی رای، ثمره انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه ملت ایران امروز روی پای خودش ایستاده است، حاطرنشان کرد: ملت ایران تسلیم هیچ زوری نمی‌شود. ملت ایران خودش تصمیم می‌گیرد و این بالاترین نشانه استقلال است. رهبری فرمودند درباره برجام ما شرط می‌گذاریم و این شرط شکستن تحریم‌هاست. آمریکا دیگر نمی‌تواند برای ما تصمیم بگیرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله گفت: آزادی امروز در کشور ساری و جاری است و به همه مقامات کشور نقد می‌شود که این نیز یکی دیگر از اهداب انقلاب است.

حجت‌الاسلام شیرازی، صدور انقلاب را از اهداف عالیه نظام دانست و گفت: مردم یمن، فلسطین، سوریه و ملت‌های آزاده اروپایی از انقلاب مردم ایران درس گرفتند. امروز بسیج جهانی اسلام شکل گرفته است. امردز صدای شکست استخوان‌های رژیم اشغالگر قدس و ایالات متحده به گوش می‌رسد.

  • منبع خبر : تسنیم