محمد وحیدی

شورای ترافیک خراسان شمالی مسئول گره زدن ترافیک است

نماینده مردم ۵ شهر استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای ترافیک استان مسئول گره زدن ترافیک در خراسان شمالی است.

محمد وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگاران در  بجنورد  با انتقاد از عملکرد شورای ترافیک خراسان شمالی اظهار داشت: استاندار، معاون عمرانی و مدیرکل راه و شهرسازی برای حل مشکل مردم در زمینه تقاطع مرکز درمانی بیمارستان امام حسن (ع) و کنارگذر جنوبی مرکز استان به سرعت چاره‌اندیشی کنند.

وی با بیان اینکه شورای ترافیک استان مسئول گره زدن ترافیک در خراسان شمالی است افزود: مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان علی‌رغم در اختیار داشتن اعتبار جهت تسهیل راه مذکور اما نتوانست به این موضوع رسیدگی کند و بلافاصله پس از دریافت لوح تقدیر به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی منصوب شد که جای تعجب دارد.

نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: بیماران و همراهان آن‌ها، اهالی ارکان، کچرانلو و مطرانلو و بسیاری از ساکنین روستاهای آن نقطه برای اینکه به بجنورد برسند مجبورند ۷ کیلومتر را به اجبار طی کنند تا به دور برگردان برسند که این نوعی جفا و ظلم در حق مردم و بیماران محسوب می‌شود.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به تاخیر در روند انتخاب شهردار مرکز استان گفت: شهر نباید بدون صاحب باشد چراکه شهر نیاز به شهردار دارد لذا اگر فرد منتخب به هر دلیل نتوانسته شرایط لازم را جهت تصدی مدیریت شهری کسب کند شورای شهر باید هر چه زودتر به دنبال نفر جایگزین باشد تا مردم از بلاتکلیفی مدیریت شهری خارج شوند.

وحیدی در پایان با اشاره به روی کار آمدن اعضای جدید شورای اسلامی شهر بجنورد اضافه کرد: از شورای انقلابی منتخب مرکز استان انتظار می‌رود طی یک حرکت عاقلانه و منطقی تکلیف مدیریت شهریه بجنورد را هر چه سریع‌تر مشخص کنند و اگر نیاز به فراخوان جدید است حتماً در این جهت اقدامات لازم را انجام دهند.

ادامه مطلب  اجرای رتبه بندی معلمان ضروری است/ پیگیری لایحه رتبه بندی توسط نمایندگان