تودیع و معارفه

شهردارهای جدید شیروان و زیارت معرفی شد

معاون امور عمرانی استاندار در جلسه تودیع و معارفه شهرداران شیروان و زیارت گفت: پیش بینی می‌شود تا پایان مهر ماه در صورت تکمیل پرونده‌ها از سوی افراد منتخب و شورا‌ها همه احکام صادر شود.

معاون امور عمرانی استاندار در جلسه تودیع و معارفه شهرداران شیروان و زیارت با بیان اینکه روال صدور حکم شهرداران استان در جریان است گفت: پیش بینی می‌شود تا پایان مهر ماه در صورت تکمیل پرونده‌ها از سوی افراد منتخب و شورا‌ها همه احکام صادر شود.
غلامرضا هوایی با بیان اینکه با انتخاب شهردار انرژی جدیدی در شهر تزریق شده است خطاب به شهرداران جدید گفت: ازهمه ظرفیت‌ها که مهمترین آن نیرو‌های انسانی توانمند است در مدیریت شهری استفاده کنید.
وی با بیان اینکه شهرستان شیروان به عنوان یک محور اصلی تردد مسافران محسوب می‌شود و از این فرصت باید بخوبی استفاده شود گفت: خدمات شایسته مردم شیروان برای نظام و انقلاب برای همگان ثابت شده است و این مردم لایق ارائه بهترین خدمات هستند
معاون امور عمرانی استاندار درادامه افزود: از شهردار شیروان انتظارات بسیاری است که با توان و نوآوری خودش و مجموعه شهرداری بسیاری از عقب ماندگی‌ها را جبران کند.
هوایی با اشاره به اینکه در منطقه ما گردشگری بجای نفت می‌تواند درآمد زا باشد ادامه داد: سالیانه ۲۰ میلیون نفر مسافر از شیروان عبور میکند و این یک ظرفیت عالی برای درآمد زایی است پس شهرداری نباید به بودجه‌های دولتی اکتفا کند و این می‌طلبد از سرمایه گذاران خصوصی بیشتر استفاده شود.
حجت الاسلام تکمیلی امام جمعه شیروان نیز با بیان اینکه برای ارائه خدمات خوب شهرداری باید اولویت توزیع خدمات عادلانه در شهر باشد گفت:باید به حواشی شهر و مناطق کم برخوردار نگاه ویژه‌ای در خدمات رسانی شود.
احمدی شهردار منتخب شیروان هم در این جلسه با اشاره به ۲۰ سال سابقه خدمت در شهرداری‌ها گفت: هدفم همیشه فقط خدمت بوده و شهرداری شهر شیروان بعنوان دومین شهر استان یکی از با قدمت‌ترین شهرداری‌های استان است و امروز مسائل مالی، بدهی‌ها و پروژه‌های عمرانی نیمه تمام امروز از دغدغه‌های مهم در شهرداری است

ادامه مطلب  هیات رییسه شورای اسلامی شهرستان شیروان مشخص شدند