علی ذوالفقاری

شهرداران برای درآمد پایدار برنامه ریزی داشته باشند

سرپرست فرمانداری شیروان گفت: نیاز است شهرداران برنامه کوتاه مدت و میان مدت داشته باشند تا شهر درآمد پایدار و ثابتی داشته باشد.

«علی ذوالفقاری» روز یکشنبه در مراسم تکریم و معارفه شهرداران شیروان و زیارت با بیان اینکه شهرداران نباید به باشگاه سیاسی تبدیل شوند، اظهار کرد: شهرداری ها باید ارتباط تنگاتنگی با سازمان دهیاری و شهرداری ها داشته باشند و وام ارزان قیمت را به سمت شهرها سوق داده و تجهیزات مورد نیاز خریداری شود.

 

سرپرست فرمانداری شیروان گفت: شهردای وظایف متعدد و متنوعی در حوزه عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارد که نیاز است شهرداران با یرنامه های کوتاه مدت و میان مدت گام های موثری در این حوزه بردارند.

 

ذوالفقاری، ترمیم پل کمربندی خانم الانبیا، پردیس سینمایی امید، پارکینگ طبقاتی و شهرک بسیجیان را مهم ترین طرح های اولویت دار شهرداری برای پیگیری و انجام عنوان کرد.

 

امام جمعه شیروان هم گفت: ویترین انقلاب اسلامی، شهرداری است چون مردم در امورات خود بیشتر با این حوزه در ارتباط هستند که اگر خوب انجام نشود به وجهه انقلاب خدشه وارد می شود.

 

حجت الاسلام «حسین تکمیلی» ضمن تاکید بر تلاش فراوان و اولویت کارگشایی و کاراندازی عنوان کرد: برای خدمات خوب شهرداری باید توزیع عادلانه خدمات شهری صورت گیرد زیرا که بسیاری از مشکلات و فسادها برچیده می شود و همچنین کار جهادی همراه با تعامل سازنده صورت گیرد که این امر با همکاری نهادها، مسئولان و شورای شهر صورت می گیرد.

 

وی با تاکید بر لزوم سلامت مالی و اداری شهرداری خاطرنشان کرد: ماهیت شهرداری ماهیت سیاسی نیست و نباید سیاسی نگاه کرد بلکه باید تمام تلاش خدمت رسانی باشد و در مصارف بین المللی سخت گیر بود.

ادامه مطلب  دولت همچون واکسیناسیون عمومی با حرکتی انقلابی گشایشی در معیشت مردم ایجاد کند

 

در پایان با تقدیر و تشکر از زحمات شاهرخ شاهرخی و میلاد عزیزی شهرداران سابق شهرهای شیروان و زیارت، عین الله احمدی و فرهاد زراعتکار به عنوان شهرداران جدید دو شهر معرفی شدند.