سرهنگ عباسعلی ریحانی

سپاه پنج میلیارد ریال بسته معیشتی و نوشت افزار در شیروان توزیع کرد

فرمانده سپاه شیروان گفت: این نهاد همزمان با ایام هفته دفاع مقدس، پنج میلیارد ریال بسته معیشتی و نوشت افزار بین خانواده های محروم و نیازمند شناسایی شده توزیع کرد.

سرهنگ عباسعلی ریحانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و در راستای کمک های مومنانه ۵۰۰ بسته معیشتی به مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، هزار و ۵۰۰ بسته نوشت افزار برای دانش آموزان به مبلغ سه میلیارد ریال و ۸۰ هزار عدد ماسک در قالب طرح شهید سردار سلیمانی برای دانش آموزان و خانواده آنان به مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال توزیع شد.

وی با اشاره به رسیدگی به معیشت اقشار آسیب‌پذیر از ویروس کرونا خاطرنشان کرد: رسیدگی به افرادی که نیازمند و معیشت آنان دچار مشکل شده در اولویت‌ است که کمک های انجام شده در سه نقطه بین محرومان شناسایی شده حاشیه شهر توسط پایگاه های بسیج، هیات مذهبی علویون و انصار المهدی(عج)، واحدهای بسیج فرهنگیان، اساتید، دانش آموزی و دانشجویی صورت گرفته است.

سرهنگ ریحانی اضافه کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون با کمک خیرین، سپاه، گروه‌های جهادی، قرارگاه مواسات و برخی از دستگاه‌های شهرستان در قالب طرح کمک‌های مومنانه تعداد زیادی بسته معیشتی در سطح شهر و روستاهای شهر توزیع شده است و همچنان این طرح ادامه دارد.

فرمانده سپاه شیروان گفت: از همان روزهای ابتدایی که ویروس کرونا در کشور ما شیوع یافت، مجموعه سپاه، بسیج، تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌ها با یک هم‌افزایی مناسب و همدلی خوبی برای مقابله با این ویروس وارد عرصه شدند.که در این راستا سال گذشته بیش از چهار هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان محروم و نیازمند این شهرستان توزیع شد.

شیروان به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

ادامه مطلب  تصویب ۴۳۰ میلیارد اعتبار برای رفع مشکلات شهرستان شیروان در دومین سفر استاندار