سرهنگ عباسعلی ریحانی

سپاه پنج میلیارد ریال بسته معیشتی و نوشت افزار در شیروان توزیع کرد

فرمانده سپاه شیروان گفت: این نهاد همزمان با ایام هفته دفاع مقدس، پنج میلیارد ریال بسته معیشتی و نوشت افزار بین خانواده های محروم و نیازمند شناسایی شده توزیع کرد.

سرهنگ عباسعلی ریحانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و در راستای کمک های مومنانه ۵۰۰ بسته معیشتی به مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، هزار و ۵۰۰ بسته نوشت افزار برای دانش آموزان به مبلغ سه میلیارد ریال و ۸۰ هزار عدد ماسک در قالب طرح شهید سردار سلیمانی برای دانش آموزان و خانواده آنان به مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال توزیع شد.

وی با اشاره به رسیدگی به معیشت اقشار آسیب‌پذیر از ویروس کرونا خاطرنشان کرد: رسیدگی به افرادی که نیازمند و معیشت آنان دچار مشکل شده در اولویت‌ است که کمک های انجام شده در سه نقطه بین محرومان شناسایی شده حاشیه شهر توسط پایگاه های بسیج، هیات مذهبی علویون و انصار المهدی(عج)، واحدهای بسیج فرهنگیان، اساتید، دانش آموزی و دانشجویی صورت گرفته است.

سرهنگ ریحانی اضافه کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون با کمک خیرین، سپاه، گروه‌های جهادی، قرارگاه مواسات و برخی از دستگاه‌های شهرستان در قالب طرح کمک‌های مومنانه تعداد زیادی بسته معیشتی در سطح شهر و روستاهای شهر توزیع شده است و همچنان این طرح ادامه دارد.

فرمانده سپاه شیروان گفت: از همان روزهای ابتدایی که ویروس کرونا در کشور ما شیوع یافت، مجموعه سپاه، بسیج، تمامی دستگاه‌ها و ارگان‌ها با یک هم‌افزایی مناسب و همدلی خوبی برای مقابله با این ویروس وارد عرصه شدند.که در این راستا سال گذشته بیش از چهار هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان محروم و نیازمند این شهرستان توزیع شد.

شیروان به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

ادامه مطلب  ضرورت‌های آزادسازی واردات خودرو از نگاه مجلس