علی آذری

سند توسعه روستایی فاروج خراسان شمالی در حال تدوین است

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی گفت: سند نهایی توسعه عمرانی و اشتغال‌زایی ‌روستاهای شهرستان فاروج خراسان شمالی در حال تدوین است و بزودی تکمیل و اجرایی می‌شود.

علی آذری عصر چهارشنبه در نشست بررسی مشکلات فاروج که با حضور استاندار خراسان شمالی برگزار شد، اظهار داشت: برای توسعه روستاهای این شهرستان سند توسعه روستایی تنظیم شده و قرار نیست ۴۰ سال عقب ماندگی را ادامه دهیم و آسفالت راه روستایی این شهرستان پیگیری می شود و در آینده ای نزدیک این مشکل اساسی در این شهرستان نیز برطرف می شود.

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: رزمندگان با دست خالی جنگ را اداره و مردم را پشتیبانی کردند و با گذر از این دوران متوجه روحیه استقامت و شهادت می شویم که امروزه رو به ضعف است که باید در راستای حفظ این ارزش ها تلاش کرد.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دشمنان همواره تلاش می کنند که ناامیدی و یاس را به مردم جامعه تزریق کنند و این مردم هستند که در دهه دوم انقلاب باید رفتارهای نا امید را از خود دور کنند.

وی در مورد طرح های افتتاح شده امروز در شهرستان فاروج گفت: اگر دیدگاه جهادی حاکم در این شهرستان بود، این طرح ها باید تاکنون افتتاح می شد و در حال حاضر باید در جهت وحدت و توسعه این شهرستان محروم تلاش کرد.

آذری ادامه داد: کم کاری های داخل و اقتصاد بیمار استان با وحدت مردم و سفرهای استاندار به نتیجه رسید و توانستیم با همکاری مدیران استانی فعل خواستن را معنا کنیم.

ادامه مطلب  لزوم اقدامات فوری دولت در مناطق زلزله زده گرمه و جاجرم