حسین رمضان پور

زیرساخت‌های فوتبال در اسفراین در شأن استعدادهای این شهر نیست

مدیر باشگاه شهر بلقیس اسفراین گفت: متأسفانه زیر ساخت‌های موجود در اسفراین در حد و شأن فوتبالیست‌ها و استعدادهای ناب اسفراین نبوده و به دلیل عدم توجه به وضعیت کمی و کیفی، بازیکنان با مصدومیت‌های مختلفی مواجه شده اند.

حسین رمضان پور در گفت‌وگو با خبرنگاران در اسفراین اظهار کرد: اسفراین دارای دو مدرسه فوتبال به نام فوتبال گل و برگ سبز است و باشگاه‌هایی همچون شهر بلقیس، ستاره‌سرخ و فاتح را دارد که در رده‌های پایه و بزرگ‌سالان فعالیت دارند اما در فوتبال بانوان تیمی فعال در شهرستان وجود ندارد.

وی گفت: متأسفانه زیرساخت‌های موجود در اسفراین در حد و شأن فوتبالیست‌ها و استعدادهای ناب اسفراین نبوده و به دلیل عدم توجه به وضعیت کمی و کیفی، بازیکنان یا با مصدومیت‌های مختلفی مواجه شده یا به دلیل عدم توجه و دلگرمی مسئولان از این قشر جوان و آینده دار زمینه حضور این بازیکنان در محیطی ناآرام و هنجارشکن  را فراهم می‌کنند.

مدیر باشگاه شهر بلقیس اسفراین تصریح کرد: زمین اسفراین دارای زمین چمن طبیعی بوده و مدتی است که برای گرفتن پستی‌های زمین چمن خاک‌ریزی انجام‌شده ولی میزان خاک‌هایی که در زمین ریخته شده زیاد بوده، رشد چمن حاصل نشده و قابلیت استفاده ندارد.

وی افزود: چندین بار نسبت به وضعیت زمین چمن با هیئت فوتبال اسفراین صحبت شده و متأسفانه  بجای برگزاری جلسات با سرپرستان و مدیران باشگاه‌ها و مدارس فوتبال اولین کاری که انجام شد برخورد با نفراتی بود که از این وضعیت گلایه کردند.

رمضان پور بیان کرد: صحبت در خصوص مشکلات فوتبال اسفراین موجب بازخواست شدن است؛ بااین‌وجود استفاده از افرادی که دغدغه فوتبال و رشد آن را داشته باشند می‌تواند کمک شایانی به فوتبال اسفراین کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلاتی که شاهد آن هستیم نداشتن برنامه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در هیئت فوتبال اسفراین و حتی سایر شهرستان‌ها است اما انتظار می‌رود که مسؤولان بیشتر در کارها حضورداشته باشند و حمایت از ورزشکاران و همه تیم‌ها را به‌صورت یکسان انجام دهند؛ انشالله شاهد چنین حرکت‌هایی  از مسئولین مربوطه باشیم.

ادامه مطلب  بذر توسعه در خراسان شمالی پاشیده شده است/ منتظر محصول هستیم