روکش آسفالت محور جاجرم به امیرآباد ترمیم می شود
روکش آسفالت محور جاجرم به امیرآباد ترمیم می شود

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جاجرم گفت: روکش آسفالت محور جاجرم به امیرآباد با اعتبار ۳ و نیم میلیارد تومان تا هفته دولت ترمیم می شود.

سعید قره جانلو در خصوص جزئیات پروژه روکش آسفالت محور جاجرم به امیر آباد اظهار کرد: حدود ۲۰ کیلومتر در این مسیر با عرض ۶ و نیم متر در دست آسفالت‌ریزی قرار دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جاجرم ادامه داد: سازمان همیاری‌های شهرداری پیمانکار این پروژه است که با اعتبار ۳ و نیم میلیارد تومان پروژه را آغاز کرده و همچنین قیر این پروژه از طریق اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تأمین شده است.

وی با اشاره به احتمال پایان این پروژه طی ۳ ماه آینده افزود: پیمانکار مدت ۲ ماه را اعلام کرده اما سعی می‌کنیم افتتاح آن به هفته دولت برسد.

قره جانلو با تاکید بر اینکه پروژه‌ای با وسعت کنونی تا اکنون در جاجرم به اجرا درنیامده گفت: روکش آسفالت این منطقه سرد بوده و اکنون برای نخستین بار روکش آسفالت گرم ریخته می‌شود که این امر باعث خواهد شد آسفالت منطقه از نظر مدت عمر، نگهداری و کیفیت بهبود یابد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جاجرم بیان کرد: این جاده با توجه به تردد بالا به علت همجواری با سایر استان‌ها و وجود ایستگاه راه آهن از اولویت‌های اصلی در سال ۹۹ برای پیگیری و بهسازی بود.

  • منبع خبر : مهر