در جلسه شورای تحول اداری استان؛

رئیس کتابخانه مرکزی بجنورد معرفی شد

در جلسه شورای تحول اداری استان خراسان شمالی با حضور سرپرست کتابخانه های عمومی استان، رئیس کتابخانه مرکزی بجنورد معرفی و از زحمات سرپرست سابق این کتابخانه تقدیر شد.

در جلسه شورای تحول اداری استان خراسان شمالی با حضور مهدی آریان، سرپرست کتابخانه های عمومی استان، رضا آدمیان، رئیس کتابخانه مرکزی بجنورد معرفی و از زحمات مرجان بداغ آبادی، سرپرست سابق این کتابخانه تقدیر شد.

مهدی آریان، سرپرست کتابخانه های عمومی استان در آیین معارفه رئیس کتابخانه مرکزی بجنورد از زحمات خالصانه مرجان بداغ آبادی، سرپرست سابق این کتابخانه که از ابتدای تأسیس این کتابخانه با تلاش مضاعف خود توانست این کتابخانه را به عنوان سنگر فرهنگی شایسته ای در سطح بجنورد و استان معرفی کند، تقدیر و تشکر کرد.
آریان همچنین ضمن تبریک به رضا آدمیان، رئیس جدید کتابخانه مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد برای وی آرزوی موفقیت کرد و گفت: امید است با حمایت های بی دریغ و همیشگی کتابداران این کتابخانه و توانایی مضاعف شما، ستون های این سنگر سازنده فرهنگی استوارتر و مسیر اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان هموار شود.
وی همچنین در پایان این جلسه به همراه رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان و جمعی از کارشناسان ستادی از کتابخانه مرکزی و دیگر کتابخانه های عمومی بجنورد بازدید کرد.

ادامه مطلب  رئیس جمهور برای کلنگ‌های بی‌ثمر در خراسان شمالی چاره اندیشی کند