سیدمحمد پاکمهر

رئیس جمهور برای کلنگ‌های بی‌ثمر در خراسان شمالی چاره اندیشی کند

نماینده بجنورد در مجلس با اشاره به سفر احتمالی رئیس جمهور به خراسان شمالی، گفت: ابراهیم رئیسی با پیگیری کلنگ‌های بر زمین مانده استان، سفر ماندگاری برای مردم خلق کند.

سیدمحمد پاکمهر در گفتگویی با اشاره به نزدیک شدن به سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به خراسان شمالی، اظهار داشت: ۱۹ مهر برای مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه خراسان شمالی یک روز استثنایی و ماندگار است که هیچ‌گاه از ذهن مردم پاک نمی‌شود.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم ۱۹ مهر امسال مردم خراسان شمالی میزبان ریاست محترم جمهوری باشند تا شاید مرهمی بر زخم‌های عمیق بی‌توجهی و بی‌تدبیری‌ها در حق مردمانی باشد که در تمامی صحنه‌ها حضور چشم‌گیر و غیرقابل انکار دارند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از مباحث مهمی که در طی سال‌های پس از سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به خراسان شمالی متأسفانه از جانب مسئولین اجرایی نادیده گرفته شد؛ دغدغه به جای ایشان جهت قرار گرفتن خراسان شمالی در بین ۱۰ استان برتر کشور بود.

وی با اشاره به سفر احتمالی رئیس جمهور و هیأت همراه به این استان گفت: امیدواریم حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی با اشراف به این نکته که مردمان خراسان شمالی در انتخابات با رأی بالای خود یکی از ارکان موفقیت وی در انتخابات اخیر بودند، با مصوبه‌هایی از جنس پیشرفت، رشد و پیگیری کلنگ‌های بر زمین مانده سفر ماندگاری خلق کند.

ادامه مطلب  اختصاص ۳۰ میلیون تومان وام بلاعوض برای اتمام واحدهای زلزله زده خراسان شمالی