حجت الاسلام قدیر محمدیان

دفاع مقدس، قدرت دنیای اسلام را به دشمنان نشان داده است

امام جمعه اسفراین گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس با ایثارگری رزمندگان قدرت دنیای اسلام و جبهه حق را در مقابل دشمنان و کفرجهانی نشان داده است.

حجت الاسلام قدیر محمدیان در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان اسفراین که با حضور نمازگزاران و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل مسجد اعظم امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد با اشاره به قیام اباعبدالحسین (ع) اظهارکرد: سرفصل نهضت امام حسین علیه السلام حیات بخشی فکری بوده نه حیات بخش جسمانی.

وی گفت: امروز باید مسئولین مراقبت فکر و اعتقاد و ایمان مردم از دست دشمنان دین اسلام باشد.

خطیب جمعه اسفراین در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس افزود: رزمندگان قهرمان ما با دستان خالی ولی با تکیه بر دین و برای یاری کردن مکتب اسلام  بر دشمنان پیروز شدند.

حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه دوران دفاع مقدس، قدرت دنیای اسلام و جبهه حق را در مقابل دشمنان نشان داده گفت : سپاهیان و بسیجیان خداباور و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در طول هشت سال دفاع مقدس با وحدت و اطاعت از ولایت ‌فقیه نه تنها بر دشمن بعثی بلکه بر جبهه گسترده استکبارجهانی به پیروزی رسیدند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی اسفراین افزود: همیشه هزینه تسلیم در مقابل استکبار بیشتر از دفاع در مقابل لشکرکشی های نظامی خواهد بود.

ادامه مطلب  دانش آموزان اسفراین فعلاً واکسینه نمی‌شوند