سردار سعید مطهری زاده

دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای در بجنورد

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری یک نفر کلاهبردار حرفه‌ای با ۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.

سردار سعید مطهری زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران در بجنورد اظهار کرد: در پی شکایت ۷ نفر از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ترفند فروش ملک، خودرو، جعل امضا و اسناد و … از آنها اقدام به کلاهبرداری کرده، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند متهم را شناسایی کنند، گفت: متهم در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های انجام شده به ۷ مورد کلاهبرداری به ارزش ۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال اعتراف کرد، تصریح کرد: متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار مطهری زاده در پایان با تاکید بر اینکه با قدرت در مقابل مخلان نظم و امنیت خواهیم ایستاد از شهروندان خواست تا ضمن توجه به هشدار ها و توصیه های پلیسی در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ادامه مطلب  مطالعه جامع غارهای خراسان شمالی انجام شد