طی حکمی؛

دبیر استانی جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی منصوب شد

دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان در حکمی «حسین فرخنده» را بعنوان دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی منصوب کرد.

در حکم «علیرضا تابش» خطاب به دبیر جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان در استان خراسان شمالی آمده است: «جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان با پیشینه ای درخشان و به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی و حرفه ای سینمای ایران در حوزه سینمای کودک و نوجوان، برای تحقق نگرش عدالت فرهنگی، تمرکز زدایی در اجرای فعالیت های سینمایی و دسترسی فرهنگی و تقویت ظرفیت های مردمی فرهنگ و هنر، همزمان با شهر اصفهان در کلیه استان های کشور برگزار می شود.

لذا با عنایت به توانمندی و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت« دبیر جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان در استان خراسان شمالی» منصوب می شوید.

شایان توجه است که این جشنواره در زمانه ای برگزار می شود که کشور درگیر همه گیری ویروس کرونا است و تامین سلامت هموطنان به ویژه کودکان و نوجوانان از اهمیت بسزایی برخوردار است، لذا انتظار می رود تاکیدات لازم در رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی در برگزاری جشنواره و هماهنگی های لازم با ستاد ملی کرونا را در اولویت اقدامات قرار دهید.

امید است با استعانت از خداوند متعال در تعامل سازنده و همکاری موثر دست اندارکاران استان و خانواده بزرگ سینمایی ایران در برگزاری این رویداد عظیم و نیل به اهداف عالی آن موفق باشید.»

گفتنی است، در راستای ترویج عدالت فرهنگی در سطح کشور و همچنین موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا، دبیرخانۀ جشنواره می‌تواند فیلم‌های این رویداد فرهنگی را بنا به تقاضای ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، در هریک از استان‏های متقاضی، اکران نماید.

ادامه مطلب  منازل زلزله‌زدگان خراسان شمالی پیش از فصل سرما بازسازی می‌شود

سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان از ۱۶ تا ۲۱ مهر ماه همزمان یا سراسر کشور در خراسان شمالی برگزار می شود.