حسین جعفر زاده

خراسان‌شمالی استان معین در ثبت بازیکنان فوتبال رده‌های پایه

رئیس هیات فوتبال خراسان شمالی گفت: خراسان‌شمالی به‌عنوان استان معین در ثبت بازیکنان فوتبال رده‌های پایه منطقه تعیین و تیم‌های استان‌های خراسان رضوی، گلستان و سمنان نیز برای ثبت‌نام به بجنورد مراجعه کنند.

حسین جعفر زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران در بجنورد اظهار کرد: در حدود ۱۰ سال گذشته بازیکنان فوتبال رده‌های پایه استان برای شرکت در لیگ مناطق کشور باید در استان مازندران حضور پیدا می‌کردند و ثبت‌نام خود را برای دریافت کارت بازی را انجام می‌دادند که این برای بازیکنان هزینه زا بود.

وی گفت: سال گذشته نسبت به این موضوع اعتراض شد و سازمان لیگ  قول مساعد دادند که این موضوع حل شود، ولی درند روز اخیرمجددا استان معین را مازندران قراردادند که پس اعتراضی که انجام شد، خراسان‌شمالی به‌عنوان استان معین این منطقه تعیین و تیم‌های استان‌های خراسان رضوی، گلستان و سمنان نیز برای ثبت‌نام به بجنورد مراجعه کنند.

رئیس هیات فوتبال خراسان شمالی افزود: تا امروز اگر مشکلی در بحث قراردادها بود بازیکنان باید ۲ الی سه بار به استان مازندران مراجعه می‌کردند که با این اتفاق این مشکل رفع شد.

جعفر زاده در انتها بیان کرد: از امتیازات این‌ کار این است که دیگر معطلی برای تیم‌های استان وجود ندارد و لزومی به طی مسیر طولانی تا استان‌های دیگر وجود ندارد و در ضمن جایگاه شهر و استان ما در این زمینه بیشتر موردتوجه قرار گرفت.