رجبعلی ایزدجو

حقوق معوقه کارکنان شهرداری فاروج ظرف ۱۰ روز آینده پرداخت می شود

رئیس شورای شهر فاروج با بیان اینکه عقب ماندگی حقوق کارکنان شهرداری فاروج فقط یک ماه است، گفت: معوقات ظرف ده روز آینده پرداخت خواهد شد .

رجبعلی ایزدجو، رئیس شورای شهر فاروج در گفتگو با خبرنگاران  در فاروج اظهار کرد: مطالبی که در فضای مجازی منتشر شده و عقب ماندگی حقوق کارکنان شهرداری را  چندین ماه عنوان می‌کنند صحت ندارد .

ایزدجو افزود: کارگرانی که شرکتی هستند، حقوق معوقه‌ای ندارند و فقط یک ماه عقب ماندگی پرداخت حقوق مربوط به کارمندان و کارکنان قراردادی است.

وی افزود: این یک ماه عقب ماندگی هم از زمان شهرداری و شورای شهر دوره پنجم به جای مانده است که ظرف ده روز آینده تسویه خواهد شد.

ایزدجو گفت: برای رفع این موضوع و درآمدزایی برنامه هایی کوتاه مدت و بلند مدتی در نظر گرفته شده است که با اجرای آنها  دیگر با این مشکل روبرو نخواهیم شد.

رئیس شورای شهر فاروج خاطرنشان کرد: در برنامه بلند مدت درآمدزایی که برای شهرداری در نظر گرفته شده است، تصمیم بر این شده که با سرمایه گذاری در 3 بخش مختلف ضمن تقویت تولید در شهرستان، مانع از خام فروشی برخی محصولات شهرستان شویم و با ایجاد درآمدی پایدار دیگرشاهد غقب ماندگی حقوق کارکنان شهرداری فاروج نباشیم.

ادامه مطلب  بزرگترین سالن ورزشی چند منظوره خراسان شمالی در فاروج افتتاح شد