انتصاب

حجت‌الاسلام هدایتی معاون تبلیغات اسلامی خراسان شمالی شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با صدور حکمی حجت‌الاسلام ناصر هدایتی را به‌عنوان سرپرست معاونت فرهنگی، آموزش و پژوهش اداره کل تبلیغات اسلامی منصوب کرد.

حجت‌الاسلام حمید رفیعی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی طی حکمی حجت‌الاسلام ناصر هدایتی را به‌عنوان سرپرست معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی منصوب و از زحمات حجت‌الاسلام بابا محمد ایزانلو تقدیر کرد.

در این حکم خطاب به حجت‌الاسلام هدایتی آمده است: سازمان تبلیغات اسلامی یکی از مهم‌ترین رویش‌های انقلاب اسلامی است که با تصمیمی روشن‌بینانه و ژرف‌نگرانه باهدف تبلیغ و عرضهٔ اندیشهٔ تابناک اسلام ناب محمدی(ص) به جامعهٔ انقلابی به‌ویژه جوانان جویای حقیقت و معرفت، شکل گرفت.

این حکم می‌افزاید: اکنون در فصل نوین حرکت تحول‌خواهانه پیش روی سازمان تبلیغات اسلامی و همقدم با گام دوم انقلاب شکوهمندمان به‌سوی تمدن نوین اسلامی همچنین با توجه به اهمیت شرایط فرهنگی کشور و بهتر این استان جنابعالی را به‌واسطه سابقه ارزشمند علمی و تبلیغی اجرایی و انقلابی‌تان به‌عنوان «سرپرست معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی» منصوب می‌کنم.

در ادامه این حکم آمده است: تعامل هم‌افزا با نهادهای انقلابی و حاکمیتی، تکیه‌بر تشکل‌ها و ظرفیت‌های مردمی، اهتمام ویژه در به میدان آوردن جریان‌های دانشجویی و طلبگی و اتصال وثیق به سرمایه‌های انسانی علمی و تبلیغی حوزه‌های علمیه و علماء مهم‌ترین و مؤثرترین رهیافت‌ها در انجام رسالت‌های محول شده به شمار می‌آید.

حجت‌الاسلام رفیعی در ادامه حکم خود آورده است: همچنین بر خود لازم می‌دانم از زحمات مستمر برادر ارجمند و خدوم جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای بابامحمد ایزانلو که در طول سالیان متمادی برای اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی تلاش و کوشش کردند، تشکر و از درگاه خداوند منان برای شما و ایشان توفیق الهی و بهره‌مندی از ادعیه زاکیه حضرت بقیهالله الاعظم ارواحنا فداه را طلب نمایم.

ادامه مطلب  فعالیت جهادی و ساده‌زیستی دو رکن اصلی مدیران انقلابی است

گفتنی است، حجت‌الاسلام ناصر هدایتی که پیش از این رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجنورد بود، سابقه معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی را نیز در کارنامه اجرایی خود دارد.