اسماعیل فرجی

جنگ ادراکی مهم‌ترین برنامه دشمن برای مقابله با مردم ایران است

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: دشمنان ما جنگ نرم و ادراکی را آغاز کرده‌اند؛ این جنگ در ظاهر خونریزی ندارد اما تلفات آن از جنگ نظامی بیشتر است.

اسماعیل فرجی امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: عنوان هفته دفاع مقدس سال جاری “ما مقتدریم” نام گرفته است چراکه قدرت ایران در منطقه و حتی جهان به اثبات رسیده است.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس همه اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان راهی جبهه حق علیه باطل شدند افزود: حضور مردم در صحنه‌های مبارزه سبب پیروزی نظام و انقلاب شد چراکه هدف دشمن این بود که مردم نباشند اما مردم پای انقلاب و نظام ایستادند لذا حضور مردم سند پیروزی ما است.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه علیه السلام خراسان شمالی در ادامه تصریح کرد: دفاع مقدس مرهون رشادت خانواده‌های معظم شهدا و شهیدان گرانقدر است که با جانفشانی خود این پیروزی را برای ایران رقم زدند. اگر امروز امنیت و آرامش و اقتدار در کشور حکم فرما است، مرهون رشادت‌های رزمندگان٬ ایثارگران و شهدا است.

فرجی خاطرنشان کرد: امروز اگر جمهوری اسلامی ایران در منطقه انقلاب اسلامی و تفکر جهادی و بسیجی را به خارج از مرزها رسانده این مهم حاصل تلاش بسیجیان 8 سال دفاع مقدس است. امروز نگاه مظلومین جهان و منطقه به انقلاب اسلامی است چراکه انقلاب سرچشمه ای است که همواره برای مردم منطقه ساری و جاری است.

فرمانده سپاه استان با اشاره به اینکه دفاع مقدس یک گنج تمام ناشدنی است گفت: نسل‌های آینده می‌توانند با تمسک به این گنج امنیت آینده را نیز تامین کنند. استکبارجهانی ضرب شصت جمهوری اسلامی را در 8 سال دفاع مقدس چشیده و تلخی آن را تا قرن‌ها بعد فراموش نخواهند کرد.

وی ابزار جنگ فعلی را رسانه و فضای مجازی عنوان کرد و بیان داشت: این جنگ در ظاهر خونریزی ندارد اما تلفات آن از جنگ نظامی بیشتر است چراکه جنگ ادراکی است که دشمنان ما بر علیه مردم شروع کرده‌اند. دشمنان خارجی و دست نشانده‌های آن‌ها در داخل، در تلاشند که باورهای مردم را نسبت به اعتقادات و نظام اسلامی تضعیف کنند.

ادامه مطلب  فعالیت ۴۴۹ گروه بسیج پزشکی خراسان شمالی برای مهار کرونا

فرجی خطاب به اصحاب رسانه گفت: متاسفانه دشمنان به دنبال تضعیف نظام و ولایت هستند لذا باید با بالابردن آگاهی و بصیرت بتوانیم عملیات روانی دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را خنثی و آگاه سازی عمومی را در جامعه رواج دهیم.