به منظور بررسی پرونده های شهروندان بجنوردی:

جلسه کمیسیون ماده پنج شهر بجنورد با بررسی ۱۲ پرونده برگزار شد

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری جلسه کمیسیون ماده ۵ شهر بجنورد با بررسی ۱۲ پرونده خبر داد.

علی علیمردانی گفت: جلسه کمیسیون ماده ۵ شهر بجنورد به ریاست دکتر هوایی، معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس قاسمی، مدیرکل راه و شهرسازی استان، شهردار و شورای شهر بجنورد و همچنین مدیران کل عضو جلسه در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این جلسه ۱۲ پرونده ارجاعی به دبیرخانه مطرح گردید که پس از بحث و بررسی تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

مهندس علیمردانی تصریح کرد: در خصوص معضل اهالی انتهای گذر جوادالائمه ۹ که از طریق کارگروه پیش بینی و پیشگیری از رشد و گسترش بافت های ناکارآمد شهری پیگیری می شد مطرح و مقرر گردید که گذری بصورت ۴ متری پیاده توسط شهرداری احداث گردد.

کمیسیون ماده ۵ قانون تاسیس شورایعالی شهرسازی و معماری ایران کمیسیونی است برای بررسی و تصویب طرح تفصیلی و تغییرات بعدی آن که به ریاست استاندار محترم و در غیاب ایشان معاون محترم امور عمرانی استانداری بعنوان قائم مقام و دبیری مدیرکل راه و شهرسازی تشکیل می شود و معاونت شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی نیز مسئولیت دبیرخانه این کمیسیون را بر عهده دارد.

هم استانی های گرامی می توانند جهت اطلاع از آخرین مصوبات کمیسیون ماده ۵ به وب سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی به نشانی nkh.mrud.ir مراجعه فرمایند.

ادامه مطلب  جلسه کمیسیون ماده پنج شهر آشخانه با بررسی ۱۷ پرونده برگزار شد