تشخیص اصالت و سلامت خودرو چگونه امکانپذیر است؟
تشخیص اصالت و سلامت خودرو چگونه امکانپذیر است؟

به گزاری بازرگانی خبرگزاری مهر، حسین خسروانی مدیرعامل اتوشناس اعلام کرد: با توجه به شکل گیری ترفندهای مختلف در بازار فروش خودرو تشخیص اصالت و سلامت خو..

به گزاری بازرگانی خبرگزاری مهر، حسین خسروانی مدیرعامل اتوشناس اعلام کرد: با توجه به شکل گیری ترفندهای مختلف در بازار فروش خودرو تشخیص اصالت و سلامت خودرو به یک امر دشوار و تخصصی تبدیل شده و به همین دلیل توصیه می‌شود مردم قبل از خرید خودرو به نقل قول‌های عوامانه و غیرکارشناسی توجه نکنند.

وی با بیان این مطلب افزود: با توجه به افزایش قیمت خودرو در سالهای اخیر طبیعی است که برخورد سطحی و دم دستی با موضوع کارشناسی خودرو و ارزیابی‌های قبل از خرید، زمینه ساز خسارات جبران ناپذیری است و در بسیاری از موارد مشاهده شده که برخی افراد به دلیل سهل انگاری در این زمینه یک خودرو تصادفی یا دارای نقص فنی و مدارک را تا چند برابر قیمت خریداری کرده و سرمایه خود را از دست داده اند.

وی با بیان اینکه مجموعه اتوشناس یک راهکار اساسی برای جلوگیری از بروز این مشکلات در نظر گرفته است، افزود: این مجموعه با ارائه خدمات کارشناسی شسته رفته نظیر تشخیص رنگ شدگی، اصالت شاسی و موتور و کارشناسی فنی این امکان را برای خریداران خودرو فراهم کرده تا بتوانند تنها با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان نسب به تشخیص اصالت و سلامت خودرو اطمینان حاصل کنند.

خسروانی با بیان اینکه اتوشناس به منظور ارائه این خدمت تضمین ۱۰۰ درصدی جبران خسارت را در نظر گرفته است، افزود: در چنین شرایطی اگر خطایی در زمینه کارشناسی خودرو صورت بگیرد، اتوشناس کل خسارت وارد شده به خریدار را بدون هیچ سقفی پرداخت می‌کند.

مدیرعامل اتوشناس با اشاره به اینکه این تضمین سختگیرانه و واقعی تاکنون در زمینه ارائه خدمات کارشناسی خودرو سابقه نداشته است، افزود: دلیل این امر ان است که تأیید اصالت خودرو در توان و تخصص هر کارشناسی نیست و بیشتر اپلیکیشن‌ها و مجموعه‌هایی که از این قبیل خدمات ارائه می‌دهند، از داشتن امکانات و نیروی ماهر و متخصص در این زمینه بی بهره هستند.

وی گفت: متأسفانه برای حقه بازی در مساله اصالت خودرو راه‌های فراوانی وجود دارد و پی بردن به این قضیه، فارغ از آموزش، نیاز به تجربه طولانی دارد و به همین دلیل کارشناسان تشخیص اصالت در اتوشناس، از افسران با سابقه پلیس راهنمایی رانندگی هستند که علاوه بر کارشناسی اصالت موتور، مدارک و شاسی خودرو، استعلام حقوقی مربوط به خودرو را هم در این مجموعه به خریدار ارائه می‌دهند.

خسروانی با بیان اینکه تمام زیرساخت‌های لازم جهت تشخیص اصالت و سلامت خودرو در مجموعه اتوشناس فراهم است، گفت: استعلام‌های حقوقی از ساده‌ترین مورد مثل خلافی خودرو تا مسائلی مهمتر نظیر توقیف بودن خودرو یا مشکلات دیگر قضائی را نیز شامل می‌شود.

میلاد عتیقه چیان مدیر بازاریابی اتوشناس نیز در رابطه با سایر خدمات این مجموعه گفت: از آنجا که اتوشناس به یک مرکز حرفه ای صافکاری و نقاشی خودرو مجهز است، ابزارهای پیشرفته و دقیق و همچنین اتاق نور ۳۶۰ درجه است، از بالاترین امکانات در زمینه کارشناسی بدنه خودرو برخوردار است.

وی با بیان اینکه کارشناسان کارآزموده و متخصص اتوشناس تمام جزئیات خودرو را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهند، افزود: در این مجموعه تلاش همه همکاران این است که هیچگونه ترفندی در این زمینه از نگاه آنها پنهان نمی‌ماند و با حساسیت بسیار بالایی جزئی‌ترین موارد را کنترل می‌کنند.

وی در رابطه با کارشناسی فنی خودرو نیز افزود: ده‌ها آیتم فنی باید در هنگام خرید خودروی کارکرده بررسی شود که شامل موتور، گیربکس، سیستم تعلیق، برق و لوازم الکترونیکی خودرو، آپشن ها، عملکرد اجزای مختلف و دیگر موضوعات است.

عتیقه چیان تصریح کرد: با توجه به اینکه اتوشناس دارای یک مرکز تخصصی و یک مجتمع تعمیرگاهی پیشرفته با حضور کارشناسان فنی مجرب است، همه این موارد به دقت توسط کارشناسان اتوشناس با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و تجهیرات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی گفت: با توجه به مدت زمان محدود این جشنواره، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت اتوشناس و یا تماس با شماره ۰۲۱۴۵۲۶۷ تنها با پرداخت ۱۰۰ هزار تومان از این خدمات بهره مند شوند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.