سید محمد پاکمهر

تامین اعتبار برای آسفالت ۱۷ کیلومتر از جاده درق به سنگ سوراخ

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از تامین اعتبار برای آسفالت ۱۷ کیلومتر از جاده درق به سنگ سوراخ خبر داد.

سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی  گفت: تامین اعتبار برای آسفالت ۱۷ کیلومتر از جاده درق به سنگ سوراخ و ماده ۴۸ کردن پیمانکار فعلی و انتخاب مجدد پیمانکار از طریق مناقصه برای اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت جاده دسترسی سنگ سوراخ با موافقت و مساعدت معاون محترم وزیر و رییس سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای کشور جناب اقای دکتر امانی و معاون ایشان جناب آقای اکبری اجرایی گردید.

وی افزود: صدور مجوز فراخوان مناقصه احداث پروژه راه درق به سنگ سوراخ با ابلاغ اعتبار ۳۴۰ میلیارد ریال برای این پروژه خاموش و جاده مرگ گرمه،از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به مدیرکل سازمان راهداری وحمل ونقل استان طی هفته آینده امید را در دلهای مردم زنده کرد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: به سرانجام رسیدن این پروژه و جلوگیری از تصادفات منجر به مرگ یکی از خواسته های دیرینه مردم شریف شهر درق اجرایی گردید./

ادامه مطلب  تجهیز مجموعه درمانی جمعیت هلال احمر استان به یک دستگاه رادیولوژی