به منظور آشنایی با دانشگاهیان صورت گرفت؛

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌ شمالی از واحد شیروان

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌ شمالی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان از بخش‌های مختلف آن بازدید و با کارکنان دانشگاه و امام‌جمعه شیروان دیدار و گفت‌وگو کرد.

غلامرضا کاظمی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌ شمالی و واحد بجنورد با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان از بخش‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، اداری، املاک این دانشگاه و مرکز آموزشی و فرهنگی سمای شیروان بازدید و با کارکنان و اعضای هیئت علمی این واحد دانشگاهی دیدار کرد.

در جذب دانشجو روند رو به رشدی داشتیم

علی مرجانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان در جلسه‌ای که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌شمالی و واحد بجنورد، حمید حاتمی‌ رئیس دبیرخانه هیئت‌ امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌شمالی، سیدجواد محجوب مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی و بجنورد، مهدی سرایدار رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما و همکاران واحد شیروان برگزار شد، گفت: در چهار تا پنج سال اخیر یک روند کامل جذب دانشجو با کیفیت پایین داشتیم که از سال گذشته با همت همکاران با افزایش ۲۰ درصدی مواجه شدیم و امیدوار هستیم امسال با یک جذب خوب آمار را تقویت کنیم.

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌ شمالی از واحد شیروان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان به گسترش خدمات مرکز آموزش کوتاه‌مدت اشاره و دو برنامه درآمدزایی را پیش‌بینی کرد، سپس بحث توسعه امکانات و رویکرد بهره‌برداری از مزرعه دانشگاه با خرید دستگاه‌های مکانیزه را یادآور شد و کشت گیاهان دارویی را نوید داد.

مرجانی آمار مختصری از مرکز آموزشی و فرهنگی سما ارائه داد و بیان کرد: با حضور سرایدار، سما رشد خیلی خوبی را پیش‌رو دارد و با افزایش دانش‌آموز و شهریه مواجه شدیم، فقط با مشکل کمبود فضا برای مقاطع دبیرستان روبه‌رو هستیم.

وی با توجه به ادغام مجموعه آموزشکده سما و تشکیل دانشکده فنی و مهارتی را نوید داد و پیشنهاد گشایش دانشکده تجارت الکترونیکی به عنوان زیرساخت شهر الکترونیک و گشایش مؤسسه حقوقی را مطرح کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌ شمالی و واحد بجنورد به اتفاق دانشگاهیان واحد شیروان بعد از زیارت قبور شهدای گمنام دانشگاه به دیدار امام جمعه شیروان رفتند.

ادامه مطلب  تصویب ۴۳۰ میلیارد اعتبار برای رفع مشکلات شهرستان شیروان در دومین سفر استاندار

فضای دانشگاه آزاد اسلامی شیروان رو به‌ رشد است

حجت‌الاسلام حسین تکمیلی امام‌ جمعه شیروان در دیدار با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی، فضای دانشگاه آزاد اسلامی شیروان را خوب و رو به‌رشد دانست.

تکمیلی افزود: در فضای دانشگاه نسل جوان و بانشاط و فعال جامعه و سرمایه آینده هستند که هرچه تلاش کنیم برای انقلاب تلاش می‌کنی؛ چراکه دغدغه تقویت انقلاب اسلامی و تربیت نسل جوان را داریم.

امام‌جمعه‌ شیروان دانشگاه آزاد را تأثیرگذار دانست و بیان کرد: رسالت نخست مجموعه مدیران علم‌آموزی است؛ البته در کنار علم نیاز به تربیت نفوس و معنویت و علم همراه با بصیرت داریم.

باید همبستگی داشته باشیم

غلامرضا کاظمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی هم در این دیدار با تأکید بر همبستگی هرچه بیشتر مسئولان و امام‌جماعت و نماینده ولی‌فقیه برای رساندن دانشگاه به جایگاه اصلی خودش بیان کرد: امام‌جمعه را به‌عنوان فرماندهان رهبری در شهر می‌دانم و اطاعت از آنها و استفاده از راهنمایی‌هایشان اطاعت از ولایت است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌ شمالی و بجنورد افزود: خراسان‌ شمالی نقاط ضعفی دارد که اگر یک همبستگی کامل توسط مسئولان این استان و ائمه‌ جمعه و نماینده ولی‌ فقیه به وجود بیاید و دست‌به‌دست هم بدهیم، می‌توانیم به عنوان استان محروم از منظر دانشگاه آزاد نسبت به جاهای دیگر دانشگاه را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم و این شدنی است.

در پایان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی‌ میان کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان سخنانی ایراد کرد و کارکنان موضوعات، دغدغه‌ها، پیشنهاد و انتقاد خود را مطرح و از سوی کاظمی پاسخ داده شد.