بازدید

بازدید رئیس دادگستری شیروان در خراسان شمالی از مجتمع‌های شورای حل اختلاف

رئیس دادگستری شهرستان شیروان در خراسان شمالی ضمن بازدید از شورا‌های حل اختلاف اسفراین و روستای دوین از نزدیک در جریان روند انجام امور به ویژه اقدامات اصلاحی انجام شده قرار گرفت و در ادامه در گفت‌وگو با اعضاء و کارکنان این مجموعه‌ها مسائل و مشکلات مربوطه را مورد بررسی قرار داد.

میلانلویی،رئیس دادگستری شهرستان شیروان در خراسان شمالی ضمن بازدید از شورا‌های حل اختلاف اسفراین و روستای دوین از نزدیک در جریان روند انجام امور به ویژه اقدامات اصلاحی انجام شده قرار گرفت و در ادامه در گفتگو با اعضاء و کارکنان این مجموعه‌ها مسائل و مشکلات مربوطه را مورد بررسی قرار داد.

میلانلویی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضاء و کارکنان خدوم شورا‌های حل اختلاف به اهمیت صلح و سازش و اصلاح ذات البین اشاره و مهمترین آثار و ارزش معنوی مترتب بر آن را تبیین کرد.

وی با اشاره به ضرورت توجه به کمبود‌ها و رفع نگرانی‌ها و دغدغه‌های کارکنان شورا از پیگیری مطالبات خبر داد و در ادامه حسب مورد به سؤالات طرح شده پاسخ داد.

میلانلویی، تکریم مراجعین و حفظ کرامت ارباب رجوع را مورد تاکید قرار داد و از این شاخص بعنوان یکی از مهمترین ملاک‌های ارزیابی و سنجش عملکرد یاد کرد.

وی تصریح کرد:رسیدگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پاسخگویی و جلوگیری از اطاله دادرسی می‌تواند در تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت شهروندان نقش آفرینی کند.

گفتگو با تعدادی از مراجعین و صدور دستور پیگیری موارد مطروحه، از دیگر برنامه‌های میلانلویی در جریان این بازدید به شمار می‌رفت.

ادامه مطلب  سازندگان بناهای غیر استاندار در خراسان شمالی "محاکمه" می‌شوند