حجت الاسلام رضا نوری

انتقاد امام جمعه بجنورد از تغییر پیاپی رئیس دانشگاه آزاد خراسان شمالی

امام جمعه بجنورد و نماینده، ولی فقیه در خراسان شمالی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد خراسان شمالی از تغییر پیاپی روسای این دانشگاه انتقاد کرد.

حجت الاسلام رضا نوری، نماینده، ولی فقیه در خراسان شمالی، صبح امروز، در مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دانشگاه آزاد خراسان شمالی از تغییر پیاپی رئیس این دانشگاه انتقاد کرد و گفت: مسئولان دانشگاه آزاد نباید این بار پشیمان شوند و امیدواریم ثبات مدیریت به دانشگاه بازگردد.

نوری با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد در خراسان شمالی از واحد‌های باسابقه دانشگاه آزاد است، گفت: یک سال مدیریت برای یک مجموعه کافی نیست و فرد نمی‌تواند در این مدت کار مفید انجام دهد.

امام جمعه بجنورد گفت: دانشگاه آزاد باید به درآمدزایی برسد تا صرفا به دریافت شهریه متکی نباشد.

گفتنی است، روز گذشته با حکم طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد، محسن مرادی، رئیس سابق دانشگاه آزاد خراسان شمالی به عنوان سرپرست این دانشگاه در خراسان رضوی منصوب شد.

همچنین با حکم طهرانچی، غلامحسین کاظمی، رئیس پیشین دانشگاه آزاد قوچان به خراسان شمالی رفته تا سکان ریاست این دانشگاه را به دست گیرد. کاظمی قبلا قائم مقام ریاست واحد قوچان بوده و مدتی هم در سمت‌های معاونت اداری و مالی، معاونت دانشجویی و مدیر حراست این دانشگاه فعالیت کرده است.

ادامه مطلب  جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن در بجنورد برگزار می‌شود