اصلاح قوانین اقتصادی و برطرف کردن موانع اشتغالزایی در اولویت مجلس یازدهم باشد
اصلاح قوانین اقتصادی و برطرف کردن موانع اشتغالزایی در اولویت مجلس یازدهم باشد

نماینده مردم شیروان در مجلس اعتقاد دارد اصلاح قوانین حوزه اقتصاد برای راهگشایی و برطرف کردن موانع اشتغالزایی در اولویت مجلس یازدهم باشد.

علی جدی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص اولویت های کاری مجلس شورای اسلامی، گفت: سال جاری به عنوان جهش تولید نامگذاری شده از این رو موضوع شکوفایی اقتصادی باید در اولویت کاری نمایندگان قرار بگیرد.

نماینده مردم شیروان در مجلس یازدهم اظهار کرد: به عنوان مثال شاهد قاچاق کالا به کشور هستیم از این رو مجلس شورای اسلامی می توان با استفاده از ابزار نظارتی مانع جدی بر سر راه سوءاستفاده کنندگان ایاد کند.

وی ادامه داد: همچنین سیاست های بانک ها موجب شده تولید در خدمت آنها باشند که این موضوع به توان تولیدی کشورمان آسیب می زند و بر این اساس شاهد تعطیلی مراکز تولیدی و مصادره آنها هستیم در حالی که سیستم بانکی کشور باید در خدمت سیاست های تولیدی باشد.

مالکی با اشاره به اینکه تدوین قوانین مناسب برای کارآفرینان و ارزشگذاری برای این مهم از دیگر مسائل مهم بشمار می رود، تصریح کرد: در واقع امروز نیاز به قوانینی وجود دارد که دستگاه های اجرایی راهگشا و برطرف کننده موانع ایجاد اشتغال باشند.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین در این بین قوانینی در کشور وجود دارد که نیاز به اصلاح آنها است و نمایندگان باید به این قوانین بپردازند تا شاهد شکوفایی اقتصادی باشیم./

 

  • منبع خبر : خانه ملت