مهدی مودی

اراده آموزش و پرورش برای حضوری شدن تدریجی کلاس‌ها

مدیرکل آموزش و پرورش استان :تشکیل حضوری کلاس‌ها از اولویت‌های آموزش و پرورش است و تشکیل حضوری کلاس ها در مدارس زیر ۱۵۰نفر، از اولویت هاست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در گفتگوی ویژه خبری شبکه اترک با اطمینان خاطر به خانواده ها درباره رعایت نظام مند شیوه نامه های بهداشتی در مدارس گفت: سوم مهرماه، آموزش مجازی دانش آموزان آغاز می شود و از بیستم مهر، کلاس های حضوری به صورت زوج و فرد آغاز خواهد شد.

مهدی مودی افزود: تشکیل حضوری کلاس ها در مدارس زیر ۱۵۰نفر، از اولویت هاست.

وی گفت: یکی از مولفه های تشکیل کلاس ها رعایت شیوه نامه هاست که بر آن نظارت خواهد شد و از خانواده ها هم می خواهیم نظارت کنند و موارد و دغدغه های احتمالی را بیان کنند.

به گفته مودی تا کنون۸۲درصد فرهنگیان، دوز اول واکسن و ۳۱درصد هم دوز دوم را دریافت کردند.

نظارت بر رعایت شیوه نامه های به صورت چک لیست کلاس ها، تصویب سرانه بهداشتی، تدریجی بودن تشکیل حضوری کلاس ها، تهیه تبلت برای دانش آموزان مددجو، غیراجباری بودن تهیه فرم و گزارش مصداق های تخطی به ادارات آموزش و پرورش، واکسینه کردن رانندگان سرویس های مدارس تا ۱۵مهر، بسته شدن فرایند انتقال برون استانی معلمان و برگزاری کمیسیون اضطراری انتقال های درون استانی در چهارشنبه همین هفته و همچنین قدردانی از سازمان صداوسیما و شبکه استانی اترک به خاطر همراهی با آموزش مجازی در شبکه شاد، از دیگر محورهای این گفتگو بود.

ادامه مطلب  ۹۰ درصد از مدارس غیردولتی خراسان شمالی استیجاری هستند